תרגום
EnglishעבריתРусский
אודות החברה | MONACO - מונקו | איפור מקצועי | קוסמטיקה | מברשות איפור מקצועיות | צבעי מים ועוד

Login to your Account

Do not have an account yet? Create one

I lost my password. Please email it to me

מחפש משהוא ספציפי?

אודות החברה

חברת MONACO הינה עסק משפחתי, המייצר ומשווק מוצרי איפור ומוצרים נלווים משנת 1998. כל מוצרי האיפור מיובאים לישראל ומיוצרים עבורנו במעבדות האיפור המובילות בצרפת, איטליה, שוויץ, גרמניה וארה"ב. מוצרי האיפור והקוסמטיקה שלנו מיועדים ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות מהסקטור המקצועי בהם: בתי ספר לאיפור, אנשי מקצוע, מרכזי ספא ומאפרים מקצועיים מתעשיית האיפור והמדיה.

פיתוח מוצרים

מוצרי האיפור הקיימים בחברה הינם פרי פיתוח ועבודה של שנים רבות, אשר נמצאים תחת פיקוח ובקרת איכות קפדנית במיוחד החל משלבי הפיתוח הראשוניים ועד לשלב הייצור והאריזה הסופית.

איפור מקצועי

כחברה אשר שמה לעצמה מטרה לתמוך במאפרים המקצועיים בשוק המקומי, אנו מקפידים להאזין לצרכי המאפרים בארץ. את חטיבת האיפור המיועדת לסקטור המקצועי מנהלת אינגה ישראלי, מאפרת בעלת ותק של למעלה מ-20 שנה, אשר החלה את דרכה בתעשיית האופנה, הקולנוע והטלוויזיה וכיום אחראית לפיתוח מוצרי קוסמטיקה והיופי בשיתוף מדענים בכירים בינלאומיים במעבדות הנחשבות ביותר בעולם.

אנחנו אוהבים חיות

כל מוצרי החברה לא נוסו על בעלי חיים ואינם מכילים רכיבים מן החי. בנוסף נבדקו כל מוצרי החברה בבדיקות דרמטולוגיות ואופטלמולוגיות ונמצאו בטוחים לשימוש.

קהל מקצועי

בחברה המייעדת את מוצריה לקהל המקצועי לצד הלקוחות הפרטיים, אנו דואגים להתעדכן במגמות המשתנות ובטרנדים החמים ביותר בענף האיפור המקצועי בזירות האופנה הבינלאומיות.

חנות קטנה ומטריפה

את מוצרי MONACO ניתן להשיג בחנות היבואן "ליאון מזרחי". החנות מציעה חווית קניה ייחודית ומענה מקצועי לכל מי שמבקש/ת לרכוש מוצרי איפור וקוסמטיקה לשימוש אישי ו/או מקצועי. חווית הקניה מפנקת ומלווה ביחס אישי וחם.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולהכיר אותנו.